| Ürün adı | 2tank 30L slushy yapma makinesi |
|---|---|
| makine boyutu | 520*670*860mmmmmm |
| Kapasite | 15L * 2 |
| Güç | 600W İki tanklı rüşvet makinesi |
| Ağırlık | 60kg |
| Ürün adı | Ticari Rüşvet Makinesi |
|---|---|
| makine boyutu | 665*555*890mmmm |
| Kapasite | 12L * 3 |
| Güç | 800W rüşvet makinesi |
| Ağırlık | 80kg |