| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | Bir taraf için 4 adet, toplam 8 adet |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | 4 adet |
| Ürün adı | 5 cam kapı ekran soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 3100*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 2500L |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | alüminyum kapı çerçeveli çift camlı cam |
| Ürün adı | çift cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 360W |
| Ses | 1000L |
| Kapı tipi | Cam kapı |