| Ürün adı | Dondurma Vitrini Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 1130 * 1350 mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22℃ dondurma vitrin dondurucu |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | Dondurma Vitrini Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1310 * 680 * 790mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | fan soğutmalı dondurma teşhir dondurucu |
| Kompresör | Embarco |
| Ürün adı | dondurma ekran dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 960 * 1300 |
| Sıcaklık | -16 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | dik dondurma teşhir dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 700 * 2130mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh / Embraco / Secop |
| Ürün adı | Dondurma Teşhir Tezgahı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 1130 * 1350 mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | Dondurma Vitrin Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1500*1130*1350mm |
| Sıcaklık | -18~ -22℃ dondurma vitrin dondurucu |
| Soğutma modu | fan soğutma dondurma vitrin dondurucu |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | Dondurma Kepçe Teşhir Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1500*1130*1350mm |
| Sıcaklık | -18~ -22℃ dondurma teşhir dondurucusu |
| Soğutma modu | fan soğutma dondurma teşhir dondurucu |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | Dondurma Vitrini Teşhir Dondurucular |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1500 x 1130 * 1350mm |
| Sıcaklık | -16 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |