| Ürün adı | 2 kapılı dik soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 210W |
| Ses | 500L |
| Soğutma yolu | Hava soğutma |
| Ürün adı | tek dik buzdolabı cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 260W |
| Ses | 500L |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün adı | tek kapılı dik buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 250W |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | mutfakta saklama ve taze yiyecek |
| Ürün adı | 2 kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 300W |
| Soğutma yolu | Hava soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz; 220V / 60Hz; 110V/60Hz 110V |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ veya -18 ~ -22 ℃ |
|---|---|
| soğutma modu | fan soğutma / statik soğutma |
| Kompresör | Secop / Embarco |
| soğutucu | r404a / r134a / r290a |
| Uygulama | yiyecekleri saklama ve sergileme |
| Ürün adı | tek kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 300W |
| Ses | 500L |
| boyut | 600 * 800 * 2000 mm |
| Ürün adı | 3 kapılı tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | tek dik buzdolabı cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 260W |
| Ses | 500L |
| Kapı tipi | Cam kapı |