| Ürün adı | Musluklu Ticari Meyve Suyu Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 580*460*700mm |
| Kapasite | 10L*4 |
| Güç | 380W Ticari Meyve Suyu Dispenseri |
| Ağırlık | 42kg |
| Ürün adı | Otomatik Meyve Suyu Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 490*460*700mm |
| Kapasite | 10L*3 |
| Güç | 320w |
| Ağırlık | 35kg |
| Ürün adı | Otomatik Meyve Suyu Sebili |
|---|---|
| Makine Boyutu | 490mm*460mm*700mm |
| Kapasite | 10L*3 |
| Güç | 320W |
| Ağırlık | 35KG |
| Ürün adı | Ticari Soğuk İçecek Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 510*470*750mm |
| Kapasite | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Güç | 180~380W |
| Ağırlık | 29kgs-47kgs |