| Ürün boyutu | 1500 x 780 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 720W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 650 * 1200MM |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860W fırın teşhir dolabı |
| Kompresör | Secop (Embraco) / Donper |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 900W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 760W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1500 * 660 * 1200 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 400L fırın buzdolabı |
| güç | 760W |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1860 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 1090 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500 * 760 * 1250/1500 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 720 ~ 820 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 660 * 1200 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 400L fırın buzdolabı |
| güç | 650W |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1100 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 650W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |