| Ürün adı | tezgah soğutucu altında üç cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 250 ~ 300 W |
| Kapı tipi | 3 adet cam kapı |
| Ürün Adı | Tezgah Altında Soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Hacim | 300L |
| Güç | 380W |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Ürün adı | 2 kapı tezgah altı dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 250 ~ 450L |
| güç | 250 ~ 350 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün adı | 3 kapılı tezgah altı dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 350 ~ 400 W |
| boyut | 1800*800*800mm; 1800 * 800 * 800 mm; 2100*800*800mm 2100 * 800 * 800 mm |
| Ürün adı | tek kapılı tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200L |
| güç | 200w |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün adı | Salata Bar Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 300L |
| güç | 350W |
| Soğutma türü | fan soğutma / doğrudan soğutma |
| Ürün adı | tezgah üstü soğutucu altında çift cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200 ~ 450L |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Kapı tipi | 2 adet cam kapı |
| Ürün adı | 2 kapılı tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200 ~ 450L |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün Adı | tezgah altı soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | Tezgah Altı Soğutucu için +2 ~ +8 ℃ |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 400W |
| Soğutma Tipi | Fan soğutma |
| Ürün adı | 3 kapılı tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 300 ~ 350 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |